Niedziela 08.10.2023

Witam.

Jesień już za oknami a Sezon Motóra trwa w najlepsze.

W niedzielę 8 października po raz kolejny w Porcie Łódzkim teoretycznie zakończył się Sezon Motocyklowy. Impreza zorganizowana przez Łódzkich Motocyklistów przyciągnęła ponad 1000 motocyklistów z całej Polski, można było wrzucić coś na ruszt (bardzo dobra zalewajka), obejrzeć stare motocykle których trochę było, potrenować na symulatorze podnoszenia motóra u Naszego Kolegi Darka z Iławy, zrobić niezbędne zakupy odzieży motocyklowej, posłuchać dobrej muzy, ogólnie super impreza. Brawa dla organizatorów!

Odwiedziliśmy też Naszego Kolegę Józika w jego rezydencji, i tu kolejny smaczny posiłek. Dziękujemy bardzo za miłe przyjęcie!

Po południu fajna akcja charytatywna w Rzechcie, zorganizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich dla Marcina, który uległ wypadkowi. Tutaj również super impreza dla dzieci i dorosłych, dmuchańce, park linowy, przejażdżki bryczką, licytacje, ciasta i dobre jedzonko. My jak to zwykle bywa dołożyliśmy się Marcinowi do rehabilitacji wożąc dzieci i nie tylko. Zebraliśmy 570 zł. Wracaj do zdrowia!

Kolejny fajny dzień spędzony w gronie zajefajnych gostków.

Pozdrawiam:

Jacek ,,Blacha’