Misja


Stowarzyszenie Motocyklistów Sieradzanie zrzesza miłośników Motocykli

Od niepamiętnych czasów, na ulicach Sieradza, ujrzeć można pojazdy jednośladowe. Ich kierowcy byli outsiderami. Jednak w dniu 01.06.2010 roku, kiedy oficjalnie powstała Grupa Motocyklowa Sieradz, zjednoczyli się i utworzyli jedną wielką zgraną rodzinę.

W tym czasie zostało zorganizowanych wiele imprez na terenie naszego Miasta gdzie Grupa nasza brała czynny udział : Open Hair , Moto-Serce , Bezpieczny Motocyklista na Drodze oraz I Sieradzki Piknik Motocyklowy organizowany przez nasze Stowarzyszenie . Nawiązana została  współpraca z Domem Dziecka w Tomisławicach oraz w Godynicach . Organizowane były wyjazdy 1-dniowe lub kilku-dniowe na zloty motocyklowe.

Od Stycznia 2015 r. utworzyliśmy nowa grupę o nazwie “Grupa Motocyklowa Sieradzanie”. Powstał nowy Zarząd gdzie Prezydentem został Jacek Mikołajczyk “BLACHA”  . Do grupy naszej należy około 23 osób.

Od Grudnia 2015 roku Grupa zmieniła nazwę oraz status , i od teraz jesteśmy Stowarzyszeniem. Pełna nazwa to “STOWARZYSZENIE MOTOCYKLISTÓW SIERADZANIE”