Wigilia

Witam. Jak co roku przed Bożym Narodzeniem ,Nasze Stowarzyszenie Motocyklistów ,,Sieradzanie” organizuje Wieczór Wigilijny. Tym razem 12 grudnia ,Spotkaliśmy się w Naszej nowej siedzibie. Były potrawy wigilijne przyrządzone przez Nasze Wspaniałe Dziewczyny, pyszne ciasta ,życzenia świąteczne ,łamanie opłatkiem i na koniec wspólne śpiewanie kolęd .Zaprezentowaliśmy Kalendarz na 2020 rok.. Byli też goście – przyjaciel Naszego Stowarzyszenia Starosta Mariusz Bądzior , przedstawiciel Urzędu Miasta sekretarz Jarosław Trojanowski oraz Pan Marek Szcześniak ,bez którego transport Naszych Dzieciaków do Sieradza na wszystkie Nasze Imprezy był by niemożliwy.
Wszystkim serdecznie Dziękuję za obecność w tak ważnej chwili jaką jest Wspólna Kolacja Wigilijna.
A oto kilka fotek z wczorajszej uroczystości. Pozdrawiam Jacek ,,Blacha”