Mikołajki

Witam. 8 grudnia dwa dni po Św Mikołaju to kolejna duża impreza dla Naszego Stowarzyszenia w ciągu roku . Już po raz kolejny rozdaliśmy słodycze dla dzieci i nie tylko w Sieradzu przy kościele na osiedlu jaworowym oraz we Farze najstarszym kościele w Sieradzu. Po południu, już po raz trzeci zorganizowaliśmy ,, Niedzielę z Mikołajem” ,zabawę choinkową dla Naszych podopiecznych z Domu Dziecka Światełko Godynice ,dla Dzieci z Domu Dziecka Tomisławice oraz Dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Sieradzu. Jak co roku super zabawa dzieci bawiły się razem , a Mikołaj robił za dwóch .😆😆😆Cieszymy się bardzo ,że Mogliśmy choć na chwilę rozweselić i zabawić super dzieciaki .Były tańce, konkursy coś słodkiego .ogólnie super impreza.
Dziękujemy Naszym przyjaciołom bo bez nich było by ciężko . Firmie Auto Margo Marek Szcześniak,Piotrowi i Mateuszowi Mikołajczykom za oprawę muzyczną,Firmie Pol- Ciast panu Florianowi Sobczykowi i Januszowi Lipińskiemu ,Firmie Wart-Milk z Sieradza .Dziewczynom ze Specjalnego Ośrodka w Sieradzu za malowanie dzieciom twarzy, oraz Wszystkim Motocyklistom ze Stowarzyszenia i nie tylko. Dziękujemy Wam Bardzo.
Najważniejsze by radość dla Tych Dzieci była celem dla Nas i to co Robimy miało sens Naszej pracy . By uśmiech na ustach i słowo dziękuję , kojarzyło się z tym co Chcemy zrobić dla tych Wspaniałych i Miłych DZIECIAKÓW.
Pozdrawiam Jacek ..Blacha”