Dzień Dziecka – 2024

Witam.

Wreszcie jest ten upragniony Dzień Wszystkich Dzieci ,,Dzień Dziecka ”. A My znowu na Motórach w super towarzystwie. Rano 1 czerwca byliśmy w Brąszewicach na Festynie Rodzinnym. Dmuchańce, zabawy, Straż Pożarna, Foto-budka, słodycze ,i oczywiście to co lubią dzieci najbardziej Przejażdżki Motocyklami. Brawo dla Dyrekcji za fajną sobotnią Imprezę!

Po południu Burzenin: Festiwal Mleka i Miodu oraz spotkanie z Naszymi Kolegami z Grupy Motocyklowej ,,Burzenin”. Tutaj również stoiska z bardzo dobrymi potrawami serwowanymi przez różne Koła Gospodyń, wesołe miasteczko oraz koncerty zespołów ,,Piękni i Młodzi ”, raper Sobota, Roxaok, Iness, Cleo i inni. Cel imprezy to promocja produktów z okolicznych Gmin. Było naprawdę extra brawa dla Organizatorów!

W niedzielę rano wizyta w Konstantynowie u Grupy Motocyklowej ,,Kanzas”. Po paradzie przez pobliskie okolice wróciliśmy na teren Zlotu i tutaj: konkursy, stoiska motocyklowe, dobra muza i coś dla podniebienia. Kolejna fajna Impreza z udziałem Motocyklistów z Naszego Regionu i nie Tylko!

Po południu spotkanie w Domu Dziecka ,,Światełko ” w Godynicach i jak co roku przejażdżki na Motocyklach. Na koniec pyszne ciasto i kawa. Radość dzieci z uśmiechem na ustach, lepszej nagrody nie potrzeba!

Fajne pracowite i wesołe dwa dni z super ludziskami, Którzy poświęcili swój sobotnio niedzielny czas wolny, dla Naszych Milusińskich!

Pozdrawiam: Jacek ,,Blacha”