VIII Piknik Motocyklowy 16.07.23

Witam.

Już po raz VIII Nasze Stowarzyszenie Motocyklistów ,,Sieradzanie ” zorganizowało Piknik Motocyklowy pod hasłem ,,Motocykliści Dzieciom”. Tym razem zbieraliśmy pieniądze dla Mikołaja Janiaka, chorego na Dystrofię mięśniową Duchenne’a. Pogoda dopisała, Motocykliści i Mieszkańcy naszego miasta również. Rozpoczęliśmy Mszą Św. skąd Paradą przejechaliśmy do Amfiteatru, gdzie odbyła się jak co roku cała Impreza. Można było oddać krew, zobaczyć pokaz jazdy motocyklowej Trail, pokaz ratownictwa medycznego, symulację wypadku z udziałem motocyklisty, sprawdzić się na symulatorze Wheelie, symulatorze dachowania, alkogoglach, brać udział w konkursach, posłuchać dobrej muzy w wykonaniu naszej gwiazdy GOLDEN LIFE, oraz THE KROACH, skorzystać z gastronomii i wielu innych ciekawych wydarzeń. Dodatkowo, była możliwość skosztowania dobrego jedzenia, a dla milusińskich dmuchany zamek i malowanie twarzy, konkursy oraz przejażdżki motocyklami. Super, że było Was bardzo wielu z różnych zakątków Naszego Województwa i nie tylko.

Zaangażowani byli wszyscy motocykliści z Naszego Stowarzyszenia. Pracy było dużo, ale nie poszła na marne. Po raz kolejny super impreza przy wspaniałej pogodzie (Bozia nad Nami czuwa – kolejny raz piękna pogoda) i bardzo dużej frekwencji: tym razem ponad 1000 motocykli.

W tym roku honorowy Patronat Naszej Imprezy objął Starosta Powiatu Sieradzkiego Mariusz Bądzior. Odwiedził Nas również Prezydent m. Sieradza Paweł Osiewała, oraz Poseł Paweł Bejda. Dziękujemy Wam Bardzo.

Dziękujemy firmom wspierającym, że jak zwykle Nam zaufały: Sieradzkie Centrum Kultury, Restauracja Przystań, WORD Sieradz, Dachy Mikołajczyk, Palety Wawrzyniak, Fortuna, Agrosad, Galeco, Delta Druk, Arsen, Wodomierze, Drukarnia ,,Graff”, Somar Bruk, OSK Szcześniak, Eko-Wiatr bis, Bank Spółdzielczy w Sieradzu, Restauracja Winiarnia Szpendowski, Ekoil, Browar Piwny Dwór, Plukon, Saf-Bud, Borowina Broszki, Birex, MB Młodawski, Dawex, Rada Powiatu Sieradzkiego, Adrenalina Rafał Jaros, Biuro Podróży,, Kaskada”, Betoniarnia Świniarski, Mosir Sieradz, Twój Dach Sławomir Miziała, Ubezpieczenia Marcin Fryziński, Awista Pierwsza, Pracownia Anstyle, Moto PawMar, Ferma Niosek Kaja, Firma Budowlana Wolniewicz ,Tomasz Woźniak .Dziękujemy Michałowi Piotrowiczowi za użyczenie sprzętów do grilowania, Wojewódzkiej Straży Pożarnej z Sieradza, Sieradzkiej Policji, Grzegorzowi Wyrębskiemu, firmie Bar Gaz, Scanfil, Borpal ,WiBs.c. OutletUP, Klub Piłkarski Sieradz Męka, Waldemarowi Świętosławskiemu. Impreza współfinansowana przez Lokalny program Mikrograntów finansowany ze środków Miasta Sieradz- Centrum OPUS.

Przepraszamy za utrudnienia mieszkańców Sieradza, ale to tylko raz w roku. Wybaczcie.

Dziękujemy Motocyklistom praktycznie z całej Polski, Czech i Niemiec, że byliście, bo bez Was tego by nie było! Co złego to w przyszłym roku poprawimy. Najpiękniejsze są jak zawsze Wasze Wielkie Serca, które są otwarte dla tych, którzy potrzebują pomocy. Zebrane fundusze przekażemy Naszym Podopiecznym.

Bardzo dziękujemy Prasie, Radio i Telewizji, (Sieradz To My, TVR8, Radio Łódź Nad Wartą ,Tygodnikowi ,,Nad Wartą”oraz Nasze Radio)

Dzięki też Naszym Motocyklistom ze Stowarzyszenia: Naszym Paniom, oraz Panom, za ogrom pracy w całe wydarzenie, bez Was nic by nie było!

Pozdrawiam:

Jacek ,,Blacha”

Ps. Niektóre zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji ,,Sieradz To My”

Liczymy pieniądze i wkrótce poinformujemy o podsumowaniu całej akcji.