Weekend 10-11/06.23

Witam.

Pięknego ,,Lata” ciąg dalszy, więc w sobotę tj.10 czerwca Naszą Ekipą pojechaliśmy do Burzenina na Festiwal Mleka i Miodu, z zaproszeniem od Grupy Motocyklowej ,,Burzenin”. Mieszkańców, ale i gości festiwalu, przyciągnęły jak zwykle gwiazdy estrady: SKOLIM, CZERWONE GITARY, MASTERS, Koła Gospodyń Wiejskich ze swojskimi regionalnymi potrawami, jak również liczne inne atrakcje. Publiczność mogła brać udział w konkursach z nagrodami, podziwiać wystawionego Monster Trucka, czy korzystać z wesołego miasteczka. Powodzeniem cieszył się wyjątkowo długi tor przeszkód dla dużych i małych. Nie zabrakło też producentów mleka i miodu. Nasi przyjaciele z Burzenina przyjęli nas super i za to bardzo Im dziękujemy! Postaramy się odwdzięczyć!

W niedzielę wyjazd do Konstantynowa na kolejny Piknik Motocyklowy. Tutaj było około 300 Motórów. Można było coś wrzucić na ruszt, wziąć udział w przejażdżce po okolicznym terenach, konkursach, posłuchać muzyki w pięknym krajobrazie zieleni i wody. Brawo Organizatorzy impreza bardzo udana!

Po południu byliśmy w Chajewie na zaproszenie rodziców z miejscowej szkoły, którzy prowadzili zbiórkę na remont elewacji. My też wożąc dzieci i nie tylko zebraliśmy trochę grosza.

Super impreza, było coś dla dzieci i Dorosłych.

Kolejna udana sobota i niedziela z fajnymi ludkami.

Zapraszamy wszystkich Motocyklistów do wspólnych wyjazdów razem z Naszą Ekipą. Info o wyjazdach na naszej stronie w Aktualnościach i Kalendarzu.

Pozdrawiam:

Jacek ,,Blacha”