Ostatni tydzień maja 2023

Witam.

Kolejny ciekawy koniec tygodnia.

26 maja odwiedziliśmy: Byczynę, Goszcz, Chojne i Aleksandrów!

W Byczynie po raz kolejny odbył się Zlot w Grodzie Byczyna. Dość ciekawe miejsce i chwała organizatorom za pomysł. Ciekawa parada po okolicach Byczyny, jedzonko i dobra muzyka.

W Goszczu baROCKowa Motointegracja zorganizowana przez klub Cerber Twardogóra z szefem Robertem Piskorzem. Można było dobrze zjeść, wziąć udział w paradzie po okolicach Goszcza i Twardogóry, różnych konkursach i posłuchać dobrej muzy min. Kobranocki i Chłopców z Placu Broni. Super organizacja. Brawo Organizatorzy za pomysł imprezy na terenach Pałacu Goszcz!

W Chojnem Piknik Strażacki połączony ze zbiórką na budowę Garażu. My woziliśmy Dzieci i nie tylko, bo i też dorosłych, tą cząstką przyczyniliśmy się do akcji, zorganizowanej przez Panią Prezes Kasię Jamrozińską. Brawo dla Was!

W Aleksandrowie 20 rocznica firmy Grodach, można było obejrzeć materiały do pokrycia dachu i nie tylko, były konkursy, dobre jedzonko i na koniec integracja!

W niedzielę po raz kolejny odwiedziliśmy Nasze Dzieciaki z Domu Dziecka ,,Światełko w Godynicach. A że Dzień Dziecka wkrótce, to niespodzianką była jazda z nami motocyklami. Na koniec pyszne ciasto i kawa. Widok dzieci z uśmiechem na ustach – lepszej nagrody nie potrzeba! Na zakończenie dnia , odwiedziliśmy naszych znajomych Monikę i Mateusza.

Super i pracowicie spędzone kolejne dwa dni w gronie super ludków.

Dziękuję Naszym Koleżankom i Kolegom ze Stowarzyszenia za udział i poświęcony czas dla dobra Innych

Pozdrawiam:

Jacek ,,Blacha”