Spotkanie Wielkanocne 2023

Szczęść Boże!

W Wielką Środę tj. 5 kwietnia w Naszym Klubie po raz kolejny odbyło się Spotkanie Wielkanocne . Były potrawy Świąteczne przygotowane przez Nasze Panie i nie tylko, smaczny żur, sałatki, mięsa ,wędliny, ciasta i wszystko, co powinno znaleźć się na Stole Wielkanocnym.

Bardzo Wam za to Dziękujemy!

Wskoczyła też wspólna fota przed Naszym Klubem i tu ukłon i wielkie dzięki Zbyszkowi Dymińskiemu z portalu ,,Sieradz To My ”, że znalazł chwilkę czasu i cyknął parę fotek.

Bardzo miłym akcentem było podziękowanie dla Mnie od Całej Naszej Ekipy! Myślę jednak, że to dla Nas Wszystkich, za pracę jaką wkładacie na rzecz Naszego Stowarzyszenia. Osobiście bardzo dziękuję Wam Wszystkim!

Uruchomiliśmy też Naszą Stronę Motocyklową ,którą warto odwiedzić. Z poziomu strony będziecie najlepiej poinformowani o tym, co się u nas dzieje.

Pozdrawiam:

Jacek ,,Blacha”