Góry Świętokrzyskie 10.2022

Witam.

Jak co roku na jesień Nasze Stowarzyszenie wyrusza w Polskę. Tym razem wybór padł na Góry Świętokrzyskie, a konkretnie Cisów. W okolicach lasy pełne grzybów oraz miejsc jeszcze przez Nas nie widzianych. Pogoda jak zwykle typowo jesienna ale w sobotę było pięknie . Zajrzeliśmy do Krajna gdzie mieści się największy w Europie Park Miniatur. Można było być w Rzymie, Nowym Jorku, Berlinie, Tybecie, Australii praktycznie na całym świecie. Oczywiście wszystko usytuowane na zboczu góry i widok piękny na Góry Świętokrzyskie. Kolejna atrakcja to Muzeum w Kurozwękach z Pałacem i Bizonami, które zamieszkują od kilku nastu lat w Polsce. Niedziela to powrót do domu z grzybobraniem po drodze do Kielc. Jak zwykle super wycieczka w doskonałym gronie Naszego Stowarzyszenia Motocyklistów ,,Sieradzanie”.

Polska jest piękna i warto jeździć i zwiedzać, szczególnie na Motocyklu i nie tylko.

Pozdrawiam Jacek ,,Blacha”