VII Sieradzki Piknik Motocyklowy 10.07.22

Witam.

Już po raz 7 Nasze Stowarzyszenie zorganizowało Piknik Motocyklowy pod hasłem ,,Motocykliści Dzieciom”oraz pierwszy raz pod hasłem ,, Piję nie Jadę”. VII Sieradzki Piknik Motocyklowy był skierowany przede wszystkim dla mieszkańców Naszego miasta jak również dla braci motocyklowej. Wspólna edukacja, konkursy, zabawy słuchanie muzyki, zbiórka funduszy dla dzieci z domów dziecka oraz dla Juleczki chorej na Dysmorfię i poważną skoliozę to główny cel Naszej imprezy, który osiągnęliśmy pomimo panującej sytuacji. Zaangażowani byli wszyscy motocykliści z Naszego Stowarzyszenia. Pracy było dużo, ale nie poszła na marne. Po Mszy św z udziałem Motocyklistów, paradą przejechaliśmy przez całe Nasze miasto do Amfiteatru gdzie można było posłuchać dobrej muzyki (KAPELI PSP, Gwiazdy Całego Pikniku zespołu “CHŁOPCY Z PLACU BRONI ” oraz BEWARE), oddać honorowo krew przy współudziale Klubu Honorowych dawców krwi przy OSP Sieradz ( Zebrano około 20,4 litrów krwi), zobaczyć symulację wypadku na drodze z udziałem motocykla i zespołem Ratownictwa Straży Pożarnej, pokręcić się na symulatorze dachowania, obejrzeć pokaz jazdy ,,Stunt’ Grzegorza z Partnerką, potrenować jazdę na Symulatorze Wheelie Darka z Iławy, dowiedzieć się jak udzielić pierwszej pomocy oraz w alko goglach zachowanie organizmu przy 1,5 promilach. Była możliwość skosztowania dobrego jedzenia, a dla milusińskich dmuchany zamek i malowanie twarzy, konkursy oraz przejażdżki motocyklami. Po raz kolejny super impreza przy wspaniałej pogodzie (Bozia nad Nami czuwa kolejna piękna pogoda) i bardzo dużej frekwencji tym razem około 1000 motocykli. W tym roku honorowy Patronat Naszej Imprezy, objęli Prezydent m Sieradza Paweł Osiewała oraz Starosta Powiatu Sieradzkiego Mariusz Bądzior. Dziękujemy Wam Bardzo!

Dziękujemy firmom wspierającym, że jak zwykle Nam zaufały: Sieradzkiemu Centrum Kultury, Birex, Restauracja Przystań, INFRAMO Kinga Mosiniak, Gro-dach, WORD Sieradz, Dachy Mikołajczyk, Fortuna, Agrosad , Galeco, Delta Druk, Arsen, Wodomierze, Drukarnia ,,Graff”,S omar Bruk, OSK Szcześniak, Eko-Wiatr bis, , Bankowi Spółdzielczemu w Sieradzu, Restauracja Winiarnia Szpendowski, Ekoil, Browar Piwny Dwór, Plukon Saf-Bud Cytrex, MBMłodawski, Dawex, Pracownicy Starostwa Powiatowego, Rada Powiatu Sieradzkiego, Green Trade, Adrenalina Rafał Jaros , Biuro Podróży ,, Kaskada” , Betoniarnia Świniarski, Blachotrapez, ”Mosir Sieradz, Power Lak ,Twój Dach Sławomir Miziała, Ubezpieczenia Marcin Fryziński, Awista Pierwsza, Pracownia Anstyle, Moto PawMar, Mur Beton Dominik Kowalczyk, Ferma Niosek Kaja, Firma Budowlana Wolniewicz, Usługi Hydrauliczne Marcin Gardulski,Tomasz Woźniak, Krzysztof Byczewski. Dziękujemy Michałowi Piotrowiczowi za użyczenie sprzętów do Grilowania, Dziewczynom z Rakowic, Straży Pożarnej z Męki i Oraczewa i Sieradzkiej Policji

Przepraszamy za utrudnienia mieszkańców Sieradza ale to tylko raz w roku. Wybaczcie .

Dziękujemy Motocyklistom praktycznie z całej Polski, że Byliście bo bez Was tego by nie było. Co złego to w przyszłym roku poprawimy, ale najważniejszy cel to Wasze Wielkie serce, które jest otwarte dla tych którzy potrzebują pomocy. Zebrane fundusze przekażemy Naszym Podopiecznym .

Bardzo Dziękujemy Prasie ,Radio i Telewizji( ..Nad Wartą”, “Sieradz To My” ,,TVR8″ , “Nasze Radio” )

Dzięki też Naszym Motocyklistom ze Stowarzyszenia Naszym Paniom oraz Panom, za ogrom pracy w całe wydarzenie, bez Was nic by nie było.

Pozdrawiam Jacek.

Ps. Niektóre zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji,,Sieradz To My”

Liczymy Pieniądze wkrótce poinformujemy o całej akcji.