Ostatni Weekend Maja 2022

Witam. Od piątku do niedzieli znowu na motórach.

W piątek w Sieradzkim DPS przy Domu Bankowca powiat sieradzki zorganizował Dzień Polsko-Ukraiński, szczególnie dla dzieci z Ukrainy. Był Zamek dmuchany, Sieradzka Policja, pokazy sztuk walki, grill oraz My i przejażdżki z dziećmi dla których była to frajda.

Super impreza i szacun dla organizatorów czyli Starostwa Powiatowego w Sieradzu.

Sobota to Łęczyca gdzie na zamku Klub Motocyklowy z Łęczycy zorganizował festyn, można było zobaczyć pojazdy wojskowe, pojeździć na kładach, wrzucić dobre jedzonko na ,,Ruszta”, zwiedzić Stary Zamek, porozmawiać z tamtejszą Policją o przepisach ruchu drogowego. Pogoda trochę popsuła szyki.

Po południ podjechaliśmy do Goszcza na kolejne spotkanie motocyklowe zorganizowane przez Grupę Motocyklową ,,Cerber”. Po Mszy św. parada po okolicznych miejscowościach, później konkursy, stoiska z ciuchami motocyklowymi, i dobre jedzonko tym razem przy ładnej pogodzie.

A w niedzielę relaks z ekipą strych dobrych znajomych, wypad do Rybakówki koło Tuszyna na zwiedzanie ośrodka z wodospadami, pięknym terenem oraz z mnóstwem ryb w miejscowym jeziorze. Wszystko uwieńczone wspólnym obiadem.

Kolejny fajny wyjazd z super ekipą.

Pozdrawiam Jacek. ,,Blacha”