Ukraina

Witam. W dniach od 19 do 23 września Odwiedziliśmy Ukrainę,a dokładnie Lwów ,Winnicę oraz okoliczne miejscowości. Cel Naszego wyjazdu to pomoc Polakom i rodzinom Polskim mieszkającym na Ukrainie. Głównym organizatorem Naszego wyjazdu była Fundacja ,,Bratnia Dusza z Krynicy Zdroju wraz z Panią Prezes Iwoną Romaniak .Zawieźliśmy paczki z odzieżą dla dzieci i dorosłych ,zabawki oraz słodycze,bandaże i witaminy.Tutaj składam wielkie podziękowania ,Monice Mikołajczyk ,Teresie Stępińskiej, Waldemarowi Kurkowi,Elżbiecie Żywicy,Lidii Marcinkowskiej ,Elżbiecie Mikołajczyk, Anieli Bartosz ze Złoczewa, Antkowi Andrzejewskiemu firmie Dachy Mikołajczyk ,pani Sierzchała oraz wielu innym mieszkańcom Sieradza za wielkie serce w zorganizowaniu paczek z Darami. Dziękujemy też Naszemu kierowcy Zbyszkowi Gabrusiowi ,że zechciał z Nami jechać oraz jego szefowi Piotrowi Chlebiczowi
Odwiedziliśmy dzieci z okolic Winnicy, Dom Opieki Społecznej we Lwowie gdzie zamieszkują całe rodziny z Dziećmi Niepełnosprawnymi (około 370 osób). Jak zwykle jedną z głównych atrakcji jak zawsze była przejażdżka z Dziećmi i nie tylko – Motocyklami. Spotkaliśmy Andrzeja weterana wojennego z obecnej wojny na Ukrainie któremu przekazaliśmy bandaże opatrunkowe.
Akcja bardzo udana i dlatego zapraszam Wszystkich chętnych do pomocy,bo jest komu pomagać i sprawić radość z tych paru prezentów, Polakom potrzebującym wsparcia od Nas .
A oto kilka fotek z bardzo udanego wyjazdu wspólnie z gronem Przyjaciół o Bardzo Wielkim Sercu(Elą,Iwoną,Dorotą,Ireną Renatą, Sławkiem i Zbyszkiem).

Pozdrawiam Jacek ,,Blacha”