Niedziela z MotoMikołajem

Witam.

9 grudnia była pracowita i przyjemna niedziela dla Naszego,, Stowarzyszenia Motocyklistów Sieradzanie”.O godzinie 11 30 rozdawaliśmy słodycze dzieciom
( przygotowywane i pakowane w sobotę przez Nas ) przy Kościele na Osiedlu Jaworowe,następnie pojechaliśmy pod Bazylikę na ul. kolegiacką i tam to samo, oczywiście na motórach i nie tylko. Po południu już po raz drugi Zorganizowaliśmy dla Dzieci z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej z Tomisławic, Dom Światełko Godynice oraz Dzieci ze Ośrodka Specjalno-Wychowawczego im J. Korczaka w Sieradzu gdzie właśnie odbyła się ta impreza- NIEDZIELĘ Z MIKOŁAJEM”.(Dziękujemy Pani Dyrektor Iwonie Górce za udostępnienie sali gimnastycznej)
Była super zabawa ,Mikołaj rozdający paczki ,konkursy dla dzieci oraz słodycze dla Naszych Dzieciaków. Prz\ez te kilka chwil było widać radość i uśmiech na twarzach dzieci . Jak niewiele potrzeba aby móc choć na chwilę takim spotkaniem , Tym miłym i sympatycznym dzieciakom dać odrobinę ciepła rodzinnego. W zabawie brało udział około 100 dzieci.i tyle samo otrzymało od Nas paczki.
Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować firmie Auto Margo
pan Marek Szcześniak za podwiezienie Dzieciaków na tą zabawę Piotrowi I Mateuszowi Mikołajczykom za oprawę muzyczną ,firmie ,,Klaudia ” za bonus przy zakupie słodyczy,firmie Wart-Milk Sieradz za produkty mleczne jak zawsze zdrowe , firmie ,,Agromech” Złoczew A.T.Bartosz. firmie Dachy Mikołajczyk ,Klaudii Wojtysiak za smaczne owoce, firmie ,,Żabka” oraz Naszym Motocyklistom .Dziękujemy też mediom , Tygodnikowi ,,Nad Wartą ” oraz ,,Radio Łódź Nad Wartą” zawsze można na Nich liczyć.
Trzeba mieć serce ,żeby dać serce.
A oto kilka fotek z niedzieli . Pozdrawiam Jacek.,,Blacha”