04.12.2016 Dzień Mikołaja w Stowarzyszeniu “SIERADZANIE”

wp_20161204_10_10_31_pro

W dniu 04.12.2016 w Niedzielę Sieradzcy Motocykliści ze Stowarzyszenia motocyklistów “SIERADZANIE: zorganizowało “Mikołajki”. Na początku około godziny 10:00 zebraliśmy się wszyscy pod naszym Klubem aby wspólnie przejechać ulicami Sieradza swoimi “moto-saniami” w strojach Mikołajów pod Kościół Jaworowe. Po Mszy Świętej wszyscy rozdawaliśmy uczestniczącym dzieciom i nie tylko różne słodkości. Kiedy już wszystko rozdaliśmy , w tym samym składzie wybraliśmy się do Naszej Marysi z Kobierzycka aby wręczyć Jej cudowny prezent jaki sobie zamarzyła czyli malutkiego Pieska.

Następnie z kolejnymi prezentami odwiedziliśmy Dom Dziecka w Tomisławicach oraz Dom Dziecka w Godynicach z cały samochodem Prezentów . To był najlepszy Dzień naszego Stowarzyszenia radość Dzieci była esencją Naszej całej akcji Moto-Mikołaje

Zapraszamy Wszystkich w przyszłym Roku  , “tak mało trzeba aby dać tak wiele ”  Razem możemy Wszystko.

Zapraszamy do Galerii Zdjęciowej