Witam.
Przez okres Majówkowy i ostatni Weekend coś się działo w Naszym Stowarzyszeniu. Oprócz wyjazdu na Słowenię, Koledzy którzy zostali Byli na Rozpoczęcie Sezonu w Licheniu gdzie po raz kolejny frekwencja tylko pozazdrościć. Ciekawa msza i motocyklowe pogaduchy. Kolejna impreza z Naszym delikatnym udziałem to, Jak zwykle profesjonalnie zorganizowane Biegi Ulicami Sieradza przez Michała Piotrowicza nic dodać nic ująć. Michał Nasze gratulacje.
Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Białej, jak to ostatnio bywa idealna pogoda i mnóstwo Motórów. Brawo Andrzej szacun za to co robisz, popołudnie spędzone ciekawie i kilometrowo. Zaliczyliśmy też ,,Wróblewską Eko Dychę ”ze wspaniałą organizacją wójta Tomasza przy udziale Naszej koleżanki Eli w chodzie na 5km Patyczaków. Wiele atrakcji dla uczestników z przelotem helikopterem wokół Tubądzina. Strefa dla dzieci i konkursy dla dorosłych. Brawa dla wójta i całej ekipy władz gminy Wróblew.
W ostatnia sobotę to wyjazd do CTM Częstochowa na urodziny przyjaciela Andrzeja powiązane z akcją charytatywną na rzecz ludzi którzy stracili wszystko w pożarze domu. Super impreza z występami ciekawych kapel: FRAZER, POFALOWANI oraz W DWIE STRONY. Były aukcje, loteria oraz bardzo dobre jedzonko. Warto pomagać bo dobro wraca. Ciekawie spędzone kilka Imprez w gronie wesołych i ambitnych ludków.
Pozdrawiam Jacek ,,Blacha”
































