Witam.
Kolejna sobota i niedziela na dwóch kołach. Pogoda w miarę to i warto było Motóra odpalić. W sobotę Turek i kolejne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego, po mszy typowo Motocyklowej z ciekawym kazaniem, Parada po ulicach Turku, po powrocie czekał na Nas smaczny żurek.
W niedzielę znowu Wielkopolska, tym razem Lutogniew i XII Spotkanie Motocyklistów w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia. Przeszło 1000 Motocyklistów z okolicznych Miejscowości i trochę przyjezdnych do Których My się Zaliczaliśmy spędziło Miłe popołudnie na terenach probostwa. Po mszy i super homilii typowo dla Motocyklistów, parada po gminnych trasach i fajnych widokach. Dla Motocyklistów przygotowano bardzo dobry poczęstunek.
Super spędzone dwa dni na Motórze w towarzystwie super ziomali.
Pozdrawiam Jacek ,,Blacha”
































