Wielka Sobota 04.04.26

Witam.

Dziś Wielka Sobota, jak co roku Spotykamy się w Wojkowie na Święconce przygotowanej przez ks. Ryszarda wraz z Kolegami z Błaszek. W tym roku pogoda troszkę gastronomiczna ale i tak przyjechało około 100 motocykli. Po Święceniu Pokarmów, Spotkanie na Plebanii u Księdza Ryszarda, ze smakowitym żurkiem swojskim chlebem i bardzo dobrym ciastem.

Super spędzone kilka chwil w Wielką Sobotę z Ekstra ekipą .

Pozdrawiam Jacek ,,Blacha”