Wielkanoc 03/2024

Witam.

Okres Wielkiego Postu w Naszym Stowarzyszeniu jak co roku zaczyna się spotkaniem zwanym ,,Jajeczkiem”. W ubiegłą środę spotkaliśmy się w Naszym Klubie, aby zasmakować potraw wielkanocnych zrobionych przez Naszych Członków. Był żurek, jajka pod różnymi postaciami, wędliny, smaczne serniki, mazurki i babki. Było miło, rodzinnie i przyjemnie.

W Wielką Sobotę zajechaliśmy na Święconkę do Wojkowa, gdzie ks. Ryszard jak co roku organizuje święcenie pokarmów dla Motocyklistów. Po krótkim obrzędzie święcenia w kościele, udaliśmy się na Plebanię, gdzie czekał nas żur wielkanocny, swojski wyśmienity chleb, ciasta i pyszna kawa.

Dziękujemy księże Ryszardzie za miłe i wspaniałe przyjęcie!

Widzimy się w Częstochowie na rozpoczęciu kolejnego Sezonu Motocyklowego!

Pozdrawiam: Jacek ,,Blacha”