Weekend 26-29/08.23

Witam!

Kolejny weekend z ciekawymi imprezami.

W sobotę Dożynki w Bukowcu, przy pięknej pogodzie i dużej frekwencji, można było uczestniczyć w loterii fantowej, przejechać się bryczką, coś dobrego wrzucić na ząb, dla dzieci strefa zabaw i przejażdżki z dziećmi motocyklami, ze zbiórką na cele charytatywne. Brawo Organizatorzy!

Niedziela: Dożynki w Błaszkach z paradą motocyklową na Stadion, gdzie odbywała się cała Impreza. Między innymi stoiska kulinarne ze smakołykami przygotowanymi przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich, wesołe miasteczko i animacje dla dzieci, oraz konkursy z cennymi nagrodami. Każdy mógł wejść w posiadanie jednej z 22 nagród ufundowanych przez lokalnych przedsiębiorców. Wieczorem koncerty LEMONA I CUGOWSKIEGO, brawo organizatorzy na czele z Burmistrzem Piotrem Świderskim. My dziękujemy Grupie Motocyklowej z Błaszek za wspaniałe przyjęcie!

Wczoraj przywitaliśmy wracająca 413 Pieszą Pielgrzymkę Sieradzką, wielkie powitanie jak zwykle przez mieszkańców Sieradza na końcowej trasie do Bazyliki Sieradzkiej. Pomimo padającego deszczu Wszyscy w doskonałych humorach wrócili do domów!

Pozdrawiam:

Jacek ,,Blacha”