Bieszczady 11-15.08.22

Witam.

W dniach od 11 do 15 sierpnia części Naszego Stowarzyszenia udało się odwiedzić Bieszczady. Solina i okolice są coraz piękniejsze. Pomimo tłumu ludzi na zaporze, podziwialiśmy widoki ze świeżo oddanej Gondoli Bieszczadzkiej. Nie obyło się bez polatania Motórami po Pętli Bieszczadzkiej i chwili spędzonej w Przystani Motocyklowej, gdzie nowy właściciel zaczyna robić kawał dobrej roboty. Pogoda jak zwykle dopisała, Bieszczady są piękne i każdemu polecamy. Odwiedziliśmy też Kalwarię Pacławską gdzie na 15 sierpnia przybywało bardzo dużo Pielgrzymów. Powrót trochę z przygodami ale super wyjazd z Paczką ciekawych i wesołych Ludków.

W tym czasie kolejna grupa z Naszego Stowarzyszenia zagościła w Godynicach na Festynie oraz 15 sierpnia na Pikniku Mundurowym w Parku Staromiejskim w Sieradzu .

Pozdrawiam Jacek,,Blacha”