13-14 kwietnia

Witam.

Sobota byłą kolejnym ciekawym dniem, szkoda tylko,że typowo jesiennym .Rano śnieg delikatny, a od południa deszcz. Z rana Byliśmy na Wielkanocnych Stołach w Starostwie Powiatowym i jak co roku okoliczne gminy stanęły na wysokości zadania serwując pyszne ciasta , mięsa, wędliny , jajka oraz wielkanocne pisanki. Później Pojechaliśmy do Łodzi na kolejne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego. Szkoda tylko ,że pogoda popsuła imprezę bo Chłopaki się napracowali, a frekwencja nie taka jak w ubiegłym roku. Niestety rządzi aura , ale było super. Pokazy ,dobra muza , żarełko, parada a od Nas tylko cztery motóry. Pogoda wystraszyła ,, niektórych”.
Kolejny ciekawy dzionek spędzony z Twardzielami.

 

 

Niedziela to kolejny w tym sezonie wyjazd do Częstochowy. Po ostatnich deklaracjach myślałem ,że podziały się skończyły i wreszcie będzie normalnie i wyjazd do Częstochowy będzie jak kiedyś jeden dla wszystkich. Niestety chyba coś się nie zagrało i w przyszłym roku będzie dwukrotne rozpoczęcie sezonu.
Pogoda  wreszcie normalna – rano trochę chmur ale za to od południa piękne słońce i temperatura 14 stopni.
Nasze Stowarzyszenie w ilości(Jo i Atrakcyjny Sławomir 🤩🤩)Byliśmy na kolejnym rozpoczęciu sezonu Motocyklowego. Motórów nie dużo (około dwa tysiące). Niedziela Palmowa to i msza ciekawa oraz poświęcenie motocykli .

Pozdrawiam Jacek ,,Blacha”