Spójrz w lusterka – motocyklista to też kierowca

Witam.

Dziś pracowita niedziela dla Naszego Stowarzyszenia Motocyklistów,,Sieradzanie”. Z rana przeprowadziliśmy jak co roku akcję ,,Spójrz w lusterka Motocyklista to też Kierowca. Jest to akcja typowo edukacyjna .

Chcemy wszystkim kierowcom pokazać ,że na drodze są również Motocykliści i współpraca jednych i drugich ograniczy ilość wypadków .Rozdawaliśmy Nasze Naklejki oraz jak się dało to przyklejaliśmy Wszystkim chętnym. Po południu coroczna msza św. na rozpoczęcie sezonu motocyklowego tylko dla Naszego Stowarzyszenia w Bazylice , ks Infułat Marian Bronikowski poświęcił uroczyście Nasze Motocykle na kolejny sezon. Po mszy wspólna kawa w restauracji ,,Stodoła” .Była to ciekawie spędzona niedziela z super Motocyklistami.

Pozdrawiam Jacek ,,Blacha”