Podsumowanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 15.01.2017

12_karuzela_swiatelka_podglad_1477757999

To już 25 lat od kiedy Jurek Owsiak wraz ze swoimi Wolontariuszami pomaga w zbiórce pieniędzy dla chorych ludzi , tym razem była to zbiórka dla dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Również i w tym roku Nasze Stowarzyszenie brało czynny udział w akcji , dwóch naszych Wolontariuszy  Jacek Mikołajczyk (BLACHA) oraz Mariusz Kuśmirek (MANIEK) chodziło po mieście i zbierało pieniądze do puszek na szczytny cel. Nie zabrakło również aukcji przeprowadzonej przez Nasze Radio FM w którym do wylicytowania był “Dzień w Siodle” ze Stowarzyszeniem , kwota jaką udało się pozyskać to 450 zł oraz Godzina wychowawcza ze Stowarzyszeniem Motocyklistów “SIERADZANIE” w Gimazjum nr. 2 w Sieradzu . Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał miejsce w Galerii Rondo w Klubie PROROCK gdzie można było spotkać Nasze Stowarzyszenie posłuchać koncertów jak i uczestniczyć w innych Aukcjach oraz pokazach . Na koniec Wszyscy przenieśli się na Plac Wojewódzki gdzie o godzinie 20:00 było “Światełko do Nieba kończące ten wyjątkowy Dzień.  Dziękujemy Wszystkim  za udział w tym dniu jak i wszystkim pomagającym.

“Oj się Działo…”

Zapraszamy do Galerii Zdjęciowej